Stichting Burgerinitiatief Woudenberg


In Nederland is er heel veel verborgen armoede die ook niet zichtbaar en erkend wordt maar de cijfers liegen er niet om. En voor deze groep mensen is er geen ondersteuning vanuit overheidswege, voor deze mensen is het heel moeilijk om rond te komen.

Wij willen deze gezinnen, ouderen en alleenstaande ondersteunen. Doordat nu de officiële verwijzers de mensen nu naar ons doorsturen of zichzelf aan melden, willen we deze groep hulp aanbieden. Ook hulp om uit de vicieuze cirkel te komen en te helpen om eigenwaarde en vertrouwen terug te krijgen in de maatschappij.

Wij zijn een Stichting Burgerinitiatief Woudenberg begonnen in 2016 om de verborgen armoede te ondersteunen. Dit doen wij 6 dagen in de week. Op dit moment zijn dit 60 huishoudens.Maar wij ondersteunen ze niet alleen met voedsel maar ook met Kleding, Jarige job Box en een uitje voor het gezin naar de dierentuin, maar ook alle andere vragen proberen wij in te vullen als we ze krijgen.
Daarnaast zijn we intermediair van verschillende fondsen en kunnen we meer betekenen voor onze mensen. Dit jaar hebben we ook een contract gesloten met uitgestelde kinderfeestjes wat betekent dat de kinderen ook hun verjaardag kunnen vieren met vriendjes en niet meer worden gepest op scholen of buiten gesloten worden. Wij zijn een non-non-profitorganisatie met een ANBI-Status wat voor zowel bedrijven als particulieren aantrekkelijk is. Voor de mogelijkheden kunt u contact opnemen met;
Jacco van den Essenburg
06-47016035


Op zaterdag 9 juni 2018 hebben wij in Woudenberg het Wombargs Glazenhuis georganiseerd waar een hele hoop leuke en gezellige artiesten komen zingen voor onze stichting en de mensen kunnen verzoekplaatje aanvragen daardoor kunnen we nog meer betekenen voor de mensen die onze hulp nodig hebben. Wij willen op deze dag zoveel mogelijk geld en donateurs binnen halen, zodat we duurzaam en gezonde pakketten kunnen verstrekken.

School kosten, Fietsenplan en een heel veel andere spontane acties die dit jaar plaats vinden voor onze stichting. Want ook dit jaar zijn er weer kinderen die naar het voortgezet onderwijs gaan en een school pakket moeten hebben, wij als Stichting willen hier voor zorg dragen want dat brengt toch vele onverwachte kosten met zich mee.

We doen het voor “ de glimlach op het gezicht van de mensen”  dus onze vraag aan u kom in actie en overhandig de cheque op zaterdag 9 juni 2018 op het Poortplein in Woudenberg. Bijvoorbeeld lege flessen ophalen, of misschien heb jij wel een ander leuk idee om geld op te halen!
Laat het ons weten en start vandaag nog!!

Voor donaties of acties die u wilt opzetten laat het ons weten en zet de zaterdag 9 juni 2018 vast in uw agenda.

Stichting Burgerinitiatief Woudenberg
De Ruyterlaan 14, 3931 XB Woudenberg
info@stbiw,nl
www.stichtingburgerinitiatiefwoudenberg.nl
RSIN : 857506237.
Kvk nummer: Amersfoort 68582096
Rekeningnummer: Rabobank Gelderse Vallei – NL69RABO0318087324
t.n.v. Stichting Burgerinitiatief Woudenberg.