Bespaartip #18 - Money Saving Hacks 2018 - Vuilniszakken

Bespaartip #18 - Money Saving Hacks 2018 - Vuilniszakken


Hallo allemaal! Welkom bij deze money-saving serie. Dit hele jaar geef ik jou iedere dag een tip waarmee je geld kunt besparen. Misschien wel een dusdanige hoeveelheid geld dat je aan het einde van dit jaar honderden euro's hebt kunnen overhouden! Dat zou toch tof zijn? Ik hoop dat je mee doet! Ik wens je veel bespaarplezier!

18-01-2018
Deze 18e tip is zo simpel dat ik niet begrijp dat ik nog nooit heb gehoord dat meer mensen het doen. Natuurlijk scheidt jij als bewuste Nederlander je afval, en houdt je maar weinig restafval over! Via deze link kun je gratis zakken bestellen. Die kun je gebruiken voor je plastic afval én voor je rest-afval. Gratis! Wél eerst netjes scheiden, natuurlijk!

"GMVDMinimalism is een enthousiaste schrijfster die met veel plezier haar stukken deelt over besparen en bezuinigen, minimalisme, consuminderen, ontspullen en simpel leven, maar ook over alle andere onderwerpen die ze in het dagelijks leven tegenkomt.

Wil je haar volgen en altijd als eerste op de hoogte zijn van haar dagelijkse schrijfsels? Je kunt haar, en al haar tips, gemakkelijk lezen door haar te volgen hier op Yoors, of via haar Facebookpagina, door te klikken --> GMVDMinimalism "Beoordeel

Reviews en Reacties:

4.8 / 5 (5 reviews)
expand_more
Verberg reacties
Ik betaal in belgie best veel voor afval en de zakken. 2€ voor pmd zakken, word wel 'gratis' opgehaald. De restafvalzakken kun je overal kopen, maar word per kilo gewogen en je betaalt ook per ophaalbeurt. ookbetaal je nogeens belasting voor je afval. Papier en karton is ook 'gratis'. Groene bak heb ik niet, moet helaas bij het restafval gegooid worden.
| 11:14 |
Hier hetzelfde als bij Wakeupkitty. Wij kunnen ook bij de supermarkt groene zakken halen voor PMD (Plastic, Metaal en Drankkartons), voor het GFT afval hebben we zelf een compostbak. Papier en karton, wordt ook opgehaald en het beetje restafval ... dat zo de kliko in. En het chemisch afval kun je gratis inleveren bij de milieustraat.
| 10:59 |
In mijn postcodegebied ook niet
| 08:48 |
Jammer genoeg niet in onze gemeente
| 08:34 |
Onze Gemeente geeft al gratis groene zakken om je plastic, blik en de tetrapakken in te doen. Gratis op te halen bij o.a. de supermarkt. Naast de papier en compostbak blijft er dus heel weinig restafval over. Dit gaat zo de grijze container in.
| 07:05 |

Yoors Nieuws
Wat is Yoors?
Wat is Yoors?
 

×

Yoors


exit_to_app Aanmelden