Hoe werkt #FutureNet #FutureAdpro #Marketing #Nederland #België

Hoe werkt #FutureNet #FutureAdpro #Marketing #Nederland #België


settings
  • Instellingen
  • Positie

    Automatische scrolling
Wat voor bedrijf is het?

FutureNet is in 2014 gestart als revolutionair social media platform waarbij je, anders dan bij facebook, betaald krijgt over je activiteiten. Of je nu berichten plaatst, chat, een videofilmpje deelt of een bericht liked, al deze activiteiten leveren je direct geld op. De FutureNet Club heeft ook een webshop waarin duizenden artikelen met fikse korting gekocht kunnen worden, bijvoorbeeld met je gespaarde geld. FutureNet is actief in meer dan 180 landen en heeft ruim 1,4 miljoen leden. Sinds april 2016 heeft FutureNet haar activiteiten uitgebreid met een revenue share model genaamd FutureAdPro.

FutureAdPro

Ik leg eerst FutureAdPro uit, omdat dit je het meeste geld gaat opleveren! Wat moet je doen? Elke dag, liefst op een vast tijdstip, op 10 advertenties klikken in ongeveer 10 minuten tijd, meer niet! Als dit “klikken” gedaan is ben je gekwalificeerd voor de volgende 24 uur. Elke dag ontvang je ongeveer $ 0,46 over elke aangekochte adpack (advertentiepakket), deze kun je aanschaffen voor $ 50,- of $ 10,- per stuk.

Ook hier is het motto: geld maakt geld, dus hoe meer adpacks je hebt, hoe hoger de dagelijkse winst is die je krijgt. Is je account aangegroeid tot boven $ 10,- of $ 50,-, dan kun je weer een nieuwe adpack van respectievelijk $ 10,- of $ 50,- kopen. Dit loopt heel snel op en ik ben erg blij als ik dagelijks zie dat voor die 10 minuten mijn aantal adpacks groeit. Je kunt aankopen tot maximaal 1000 packs. Reken eens uit wat je dan dagelijks, wekelijks of maandelijks kunt cashen! Hier creëer je vrijheid mee!

Wat moet of kun je doen?

Bij FutureNet Club, het social media deel, krijg je een kleine vergoeding door actief te zijn. Dus liken, delen, posten, chatten etcetera. FutureNet Club is geheel gratis. Bij FutureAdPro dien je adpacks te kopen waarbij je kunt starten vanaf $ 10,-. Inleggen gaat eenvoudig via een bankoverschrijving (IBAN) of Bitcoin betaling. Geld inleggen via creditcard of een van de online betaaldiensten is ook mogelijk. Na je eerste inleg kun je uiteraard altijd geld bijstorten voor meer packs. Uitbetalen kan overigens op dezelfde manier als geld inleggen.

Wat levert het op?

Bij FutureAdPro kun je adpacks kopen voor $ 50,-, die vervallen als deze $ 60,- waard geworden zijn (= 120%). Ook zijn er adpacks te koop voor $ 10,-, die uiteindelijk $ 12,- waard worden, met hetzelfde percentage aan winst. Om je adpacks te laten “Groeien” moet je minimaal 10 advertenties per dag aanklikken. Gemiddeld doet een adpack er zo’n 4 maanden over om de 20% winst te halen, maar dit hangt af van hoe consequent je advertenties klikt.

Wat moet ik er nog meer van weten?

Je kunt dit helemaal zelf doen, zonder anderen hierbij te betrekken, maar bedenk wel dat als je een team opbouwt, je een commissie ontvangt van elke adpack die door je teamleden wordt aangeschaft. Hiermee groeien je verdiensten nog sneller en kun je zelf méér adpacks aanschaffen.

In FutureAdPro is het mogelijk om je eigen advertentie, van je eigen bedrijf, aan te bieden. Hoe mooi is dit? Het wordt in Nederland gezien en verder gaat het de hele wereld over. En het kost helemaal niets, want je bouwt in FutureAdPro ook een advertentiebudget op waarmee je views koopt. Zo krijg je per adpack van $ 50,- 800 views.

Het opbouwen van de Power Matrix in FutureNet is niet verplicht, maar is wel een potentiële bron van hoge inkomsten als je een groot netwerk weet op te bouwen. Je kunt je inkopen op 6 niveaus van $ 10,- tot $ 1000,-. Bedenk wel dat, als je geld wilt opnemen uit de matrix, je op het niveau Basic moet zitten (voor $ 25,-).

Waarkanikmeregistreren?

Wil je meer informatie over dit geweldige verdienmodel, stuur een bericht of laat een reactie achter hieronder en ik reageer zo spoedig mogelijk. Meld je nu aan via deze link , dan kun je het zelf eens bekijken op de website.Beoordeel

Reviews en Reacties:

5.0 / 5 (4 reviews)
expand_more
Verberg reacties
Tussenstand nu : 13 adpacks van 50 dollar en 92 van 10 dollar, kortom het gaat goed 😂👍
| 12:11 |
Ondertussen: 10 adpacks van 50$
& 94 van 10$ kortom het gaat best lekker 😎
| 12:03 |
Inmiddels trotste bezitter van 4 adpacks van 50$ en 100 van 10$ 💰
| 12:03 |
Hoppa dat is nr 3 van 50$ en weer 2 aangevuld tussendoor ohja en ook mijn status weer verhoogd!

Nu volgas voor nr 4 van 50$ heb al 10$ staan. Kortom de zaken gaan eigenlijk wel perfect! 💰💰💰💰
| 16:27 |
Inmiddels trotste bezitter van 100 adpacks van 10$.
Nu volgas aan de 50$ adpacks beginnen, lets get rich bitches 😎
| 17:23 |
Genieten van het mooie weer inplaats 8 uur per dag werken voor een werkgever, join ons team en vertel je graag hoe wij het doen. Nee je bent niet in een week rijk!

Dit kan overigens wel maar dat hangt voornamelijk van je zelf af, hoe snel je wilt gaan en hoeveel je kunt missen natuurlijk. Want met geld maak je geld. Zo werkt het nou eenmaal in het leven.

Maar ook als je weinig te besteden hebt kan je natuurlijk meedoen, want aanmelden is gratis en wij geven je alle uitleg en geven jou een opstart bedrag. 

#nietomdathetmoetmaaromdathetkan 👍
| 15:57 |
Vandaag weer 96 packs, maar helaas vallen er morgen ook weer 2 weg dus van de week heb ik er weer 96 🤣
| 22:05 |
Ben blij dat ik de stap gezet heb, loopt goed ;-)
| 14:26 |
Ja toch en het gaat straks steeds sneller 😀
| 14:30 |
Ik ga het nog even goed doornemen. 
Misschien is dit ook wel wat voor u?

y.is/wBZJu
| 21:38 |
Altijd goed even door nemen en thanks zal ook is even bij jou kijken. 👍
| 01:20 |
Dank je wel!!!
Begrijp ik het goed dat je elke keer 10 euro moet neerleggen?
| 08:19 |
Nee dat kan je doen als je snel veel geld wilt verdienen dan kan je er zoveel opzetten als je wilt. Maar dat is aan je zelf hoe je dat doet,

Als je je aanmeld krijg je van ons een opstart bedrag zodat het je niks kost om te beginnen en vanuit dat opstart bedrag kom je al een heel eind. Maar dat vertel ik je wel mocht je je aanmelden in ons team.

We doen dit bij elk nieuw team lid 👍
| 09:58 |
Inmiddels ben ik trotse bezitter van 95 adpacks van 10$ en 2 van 50$ als ik er 100 van 10 heb dan ga ik uiteraard volgas voor die van 50$ maar eerst die 100 van 10$ halen en dat valt nog niet mee aangezien er op dit moment ook soms 1 pack weg valt of 2 haha.

Maar komt goed morgen heb ik er 96 van 10$ 💰
| 19:18 |
En nu al 92 adpacks van 10$ 💰
| 17:15 |
Inmiddels 80 adpacks van 10$
| 15:42 |
Vandaag ook gestart met FuturoNetwork.
| 17:53 |
inmiddels trotse bezitter van 3 adpacks van 50$ en 70 van 10$

Nu even volgas aan het sparen voor 100$ en heb nu al 64.12$ dus dat gaat de goeie kant op, waarom ik spaar voor 100$ nu is omdat ik dan ook ga starten met het FuturoNetwork.

Niet omdat het moet maar omdat het kan... :-)
| 13:02 |
Inmiddels alweer 67 adpacks van 10$
| 23:08 |
65 adpacks van 10$ nu... :-)
| 15:49 |
Inmiddels 64 adpacks van 10$
| 18:19 |
Ik zit nu op 2 van 50$ en 4 van $10 en in mijn account zelf sta ik nu op dit moment op 1.62$
Ik heb even een lekker bedragje erbij ingelegd en nu kan het sparen echt gaan beginnen, hoppaaaaa
| 11:17 |
Haha lekker hoor dan word het wel iets leuker en het gaat iets vlugger, Ik heb r 3 van 50 en nu 65 van 10 ook ik ga lekker snel kan ik straks weer een rondje codes uitdelen als ik er 100 heb van 10
| 11:58 |
Ik heb eigenlijk nog even een vraagje.
Heeft het nut als je meer dan 10 advertenties gaat kijken, bijvoorbeeld 20 of 30 ofzo?
Want eenmaal 10 gekeken dan begint ie weer bij 0/10 net alsof je er nog geen één gekeken hebt.
De qualified datum en tijd is wel veranderd en veranderd weer als je weer 10 advertenties hebt gekeken.
| 13:29 |
Vragen mag altijd hoor geen probleem haha nee dat heeft geen nut want je hoeft maar 1 keer per dag die 10 banners te klikken binnen 24 uur dus als je geklikt hebt bv nu net dan moet je voor die tijd morgen weer klikken etc ik klik zelf elke keer net voor ik ga slapen.
| 13:34 |
61 packs nu
| 18:16 |
Gaat lekker. Groeit vanzelf verder.
| 16:42 |
En nu al 62 haha :-p
| 19:25 |
Inmiddels 59 adpacks van 10$
| 17:27 |
Inmiddels trotese beziter van 55 adpacks van 10$

Mocht je nou intresse heben want dan kan natuurlijk, neem dan gerust contact met mij op via een prive bericht dan kan ik je alles stap voor stap uitleggen en je ook nog helpen met opstarten zodat je meteen kan gaan beginnen met verdienen zodra je je aangemeld hebt. Zo ben ik zelf ook geholpen door mijn sponsor, ons motto is als wij het goed hebben, hebben onze teamleden net ook goed!

Kortom Join ons Team And Lets Get Rich....
Wij helpen je graag aan een leuk extratje voor in je portomonee
| 15:18 |
Inmiddels 44 adpacks van 10 n nr 45 zal ik vanmiddag kunnen aanschaffen dus het gaat steeds beter hier 🤣
| 14:38 |
Inmiddels 42 adpacks van 10$
| 17:55 |
Het loopt lekker door hier inmiddels 40 adpacks van 10$
| 11:16 |
Inmiddels 3 adpacks van 50$
En 38 adpacks van 10$

Gaat al lekker vooruit hier maar ik ben er nog lang niet dus ik blijf nu herinvesteren in het bedrijf zodat ik straks al 10$ per dag verdien, overigens heb ik nu om de 2 dagen al 10$ dus het al de goeie kant op natuurlijk haha, ik hoef niet te zwemmen in mijn geld maar pootje baden lijkt me heerlijk
| 18:24 |
Ben nog maar net begonnen. Eens zien wat het mij brengen gaat. En bedankt voor je adpack :)
| 20:51 |
Ja welkom in ons team en graag gedaan hoor
| 12:18 |
Het loopt inmiddels steeds beter en sneller kan nu al om de 3 dagen een adpack kopen van 10$
| 11:58 |
Goed bezig als het loopt zoals het loopt.
| 10:42 |
Het loopt steeds beter :-)
| 14:12 |
Vandaag wederom iemand blij gemaakt met een code twv 10$

Blijft toch wel leuk geldweggeven en dat doe ik elke week dus aankomende week doe ik dat gewoon weer. Wil jij ook kans maken op 1 van die codes dat kan natuurlijk door je simpel en gratis aan te melden bij ons team dan maak je automatisch kans op een van die codes.

Makkelijker kan ik het niet maken...
| 16:46 |

private lease goedkoop
private lease goedkoop
Fun & Entertainment
prEiffeltoren
prEiffeltoren
Fashion & Lifestyle
Onderzoeken
Food & Drinks
Mosselen sofrito
Mosselen sofrito
Gezondheid & Geest
Vegan haren wassen
Vegan haren wassen
 
×

Yoors


exit_to_app Inloggen