Speelschema en loting PDC WK Darts 2020


Het PDC WK Darts 2020 wordt gehouden van vrijdag 13 december 2019 tot en met woensdag 1 januari 2020. Op maandag 25 november vond de loting plaats voor de eerste ronden van dit prestigieuze toernooi. Zodra het speelschema van de overige ronden bekend is, wordt dat hier aangevuld. Alle uitzendingen worden live uitgezonden bij RTL7

Speelschema

Vrijdag 13 december (vanaf 20:00 uur)

  • Jelle Klaasen v Kevin Burness (Ronde1)
  • Kim Huybrechts v Geert Nentjes (Ronde1)
  • Luke Humphries v Devon Petersen (Ronde1)
  • Michael van Gerwen v Klaasen/Burness (Ronde2)

Zaterdag 14 december
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)

  • Darius Labanauskas v Matthew Edgar (Ronde1)
  • Ryan Meikle v Yuki Yamada (Ronde1)
  • Luke Woodhouse v Paul Lim (Ronde1)
  • Jermaine Wattimena v Humphries/Petersen (Ronde2)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

  • Mark McGeeney v Matt Campbell (Ronde1)
  • Jamie Hughes v Zoran Lerchbacher (Ronde1)
  • Raymond van Barneveld v Darin Young (Ronde1)
  • Rob Cross v Huybrechts/Nentjes (Ronde2)

Zondag 15 december
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)

  • Kyle Anderson v Xiaochen Zong (Ronde1)
  • Ross Smith v Ciaran Teehan (Ronde1)
  • Brendan Dolan v Nitin Kumar (Ronde1)
  • Ian White v Labanauskas/Edgar (Ronde2)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

  • Arron Monk v Jose Justicia (Ronde1)
  • Andy Boulton v Danny Baggish (Ronde1)
  • James Richardson v Mikuru Suzuki (Ronde1)
  • Michael Smith v Woodhouse/Lim (Ronde2)

Maandag 16 december (vanaf 20:00 uur)

  • Steve Lennon v Callan Rydz (Ronde1)
  • William O’Connor v Marko Kantele (Ronde1)
  • Vincent van der Voort v Keane Barry (Ronde1)
  • Gary Anderson v Dolan/Kumar (Rond2)

Dinsdag 17 december
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)

  • Ryan Searle v Robbie King (Ronde1)
  • Cristo Reyes v Lourence Ilagan (Ronde1)
  • Rowby-John Rodriguez v Noel Malicdem (Ronde1)
  • Krzysztof Ratajski v Hughes/Lerchbacher (Ronde2)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

  • Ritchie Edhouse v Boris Koltsov (Ronde1)
  • Jose De Sousa v Damon Heta (Ronde1)
  • Ted Evetts v Fallon Sherrock (Rond1)
  • Jeffrey de Zwaan v Van Barneveld/Young (Ronde2)

Woensdag 18 december
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)

  • Ron Meulenkamp v Ben Robb (Ronde1)
  • Mickey Mansell v Seigo Asada (Ronde1)
  • Harry Ward v Madars Razma (Ronde1)
  • Stephen Bunting v Monk/Justicia (Ronde2)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

  • James Wilson v Nico Kurz (Ronde1)
  • Josh Payne v Diogo Portela (Ronde1)
  • Gabriel Clemens v Benito van de Pas (Ronde1)
  • James Wade v Edhouse/Koltsov (Ronde2)

Donderdag 19 december
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)

  • Justin Pipe v Benjamin Pratnemer (Ronde1)
  • Ryan Joyce v Jan Dekker (Ronde1)
  • John Henderson v Richardson/Suzuki (Ronde1)
  • Steve Beaton v K Anderson/Zong (Ronde2)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Tweede ronde

  • Chris Dobey v Meulenkamp/Robb (Ronde2)
  • Danny Noppert v Lennon/Rydz (Ronde2)
  • Dave Chisnall v Van der Voort/Barry (Ronde2)
  • Gerwyn Price v O’Connor/Kantele (Ronde2)

Vrijdag 20 december
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)

  • Darren Webster v Meikle/Yamada (Ronde2)
  • Mervyn King v R Smith/Teehan (Ronde2)
  • Jonny Clayton v Joyce/Dekker (Ronde2)
  • Ricky Evans v McGeeney/Campbell (Ronde2)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

  • Nathan Aspinall v Boulton/Baggish (Ronde2)
  • Joe Cullen v Wilson/Kurz (Ronde2)
  • Max Hopp v Clemens/Van de Pas (Ronde2)
  • Peter Wright v Rodriguez/Malicdem (Ronde2)

Zaterdag 21 december
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)

  • Keegan Brown v Mansell/Asada (R2)
  • Simon Whitlock v Ward/Razma (R2)
  • Steve West v Searle/R King (R2)
  • Adrian Lewis v Reyes/Ilagan (R2)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

  • Daryl Gurney v Pipe/Pratnemer (R2)
  • Glen Durrant v De Sousa/Heta (R2)
  • Mensur Suljovic v Evetts/Sherrock (R2)
  • Dimitri Van den Bergh v Payne/Portela (R2)

Zondag 22 december
Derde ronde
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)

  • Clayton/Joyce/Dekker v Bunting/Monk/Justicia
  • White/Labanauskas/Edgar v Hopp/Clemens/Van de Pas
  • Aspinall/Boulton/Baggish v Ratajski/Hughes/Lerchbacher

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

  • Wade/Edhouse/Koltsov v Beaton/K Anderson/Zong
  • Cross/Huybrechts/Nentjes v Noppert/Lennon/Rydz
  • Van Gerwen/Klaasen/Burness v Evans/McGeeney/Campbell

Maandag 23 december
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)

  • Cullen/Wilson/Kurz v Wattimena/Humphries/Petersen
  • Lewis/Reyes/Ilagan v Webster/Meikle/Yamada
  • M Smith/Woodhouse/Lim v Van den Bergh/Payne/Portela

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

  • Chisnall/Van der Voort/Barry v De Zwaan/Van Barneveld/Young
  • G Anderson/Dolan/Kumar v West/Searle/R King
  • Wright/Rodriguez/Malicdem v Brown/Mansell/Asada

Vrijdag 27 december
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)

Whitlock/Ward/Razma v King/R Smith/Teehan
Suljovic/Evetts/Sherrock v Dobey/Meulenkamp/Robb
Gurney/Pipe/Pratnemer v Durrant/De Sousa/Heta

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

  • Price/O’Connor/Kantele v Henderson/Richardson/Suzuki
  • Vierde ronde (2x)

Zaterdag 28 december
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)

  • Vierde ronde (3x)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

  • Vierde ronde (3x)

Zondag 29 december
Middagsessie (vanaf 13:30 uur)

  • Kwartfinale (2x)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

  • Kwartfinale (2x)

Maandag 30 december (vanaf 20:00 uur)

Halve finale

Woensdag 1 januari (vanaf 20:00 uur)

  • Finale