Happy Dog maspalomas - Nederland op bezoek bij Poezewoef Wilrijk - Belgie


Wat een leuke ervaring hebben we vandaag gehad. Ons Jifke van Happy dog Maspalomas uit Nederland was op bezoek.

Onze dierenvoedselbank poezewoef wilrijk vzw kwam vorig jaar per ongeluk happydog maspalomas tegen op facebook en we zijn ze beginnen volgen. We ontdekten dat deze mensen zich ook met hart en ziel inzetten voor de dieren. Happy Dog Maspalomas red dieren van de dood, uit doding stations, gedumpt op straat noemt maar op. Zij hebben daar een heuse opvang neergezet in de bergen. Zij zorgen er ook voor dat deze dieren terug op hun plooi kunnen komen, werken met hun dierenarts en vrijwilligers  en doen dit allemaal en geheel belangeloos.

Wij hebben daar enorm veel bewondering voor en daarom spraken we in december af om naar daar te gaan. En daar zijn we heel blij om. Onderaan kan u de blog lezen van toen.

Nu vandaag zijn de dames uit Nederland bij ons van alles komen ophalen zodat ze de adoptanten die de honden uit Maspalomas binnen nemen te helpen. Wij zijn reuze blij dat wij hen eens konden helpen met hondenvoeding, hondenmanden, een reisbench, een bench, handoeken, snoep. Kortom van alles en nog wat.

Onze afdelingen stonden ook paraat en er is heerlijk samengewerkt, gebabbeld en gelachen. HEERLIJK TOCH?

Zoals je op de laatste foto kan zien was ons Daniella in haar element he. We hebben een super team en vinden De Dames Van Happy dog Maspalomas - Nederland gewoon weg super sympathiek en gaan hen in de toekomst nog helpen. 

Wat me werd verteld is dat ze in Nederland geen subsidies krijgen en dat er weinig steun is voor Vzw's die rond dierenwelzijn werken, dat zij bijna alles uit eigen zak moeten bekostigen. Wel daar gaan wij hun ook een beetje mee helpen. Tips &trucks delen onder elkaar want uiteindelijk werken we beide voor onze dieren dus kunnen we het beter samen doen.

Bedankt voor de fijne dag en hartelijk bedankt aan onze afdelingen en onze magazijnier voor het topwerk dat je geleverd hebt.

TOPPIE