wat doet poezewoef en hoe word ik lid ?


Dierenvoedselbank Poezewoef Wilrijk VZW is een jaar geleden ontstaan door een bedeling bij dakant van dierenvoeding. De reacties van de mensen maakten dat we wisten dat hier nood aan was, dus begonnen we een groep voor mensen die het financieel moeilijk hebben en een huisdier bezitten. zij konden wekelijks een dierenvoedingspakket komen ophalen, eigenlijk zoals een voedselbank maar dan met dierenvoeding.

Daar de nood groot is zijn we een VZW begonnen met hetzelfde principe. Maar nu word ook het stuk gegaan dierenmateriaal gratis vervangen en hebben we een dierenrekening voor de dierenartskosten.

Lid worden doe je door een lidaanvraag te doen en op de gestelde vragen te beantwoorden, wij hebben een huishoudreglement dat u meekrijgt bij uw eerste bezoekt. U krijgt dan een afspraak voor een eerste ontmoeting met ineens voeding en we schrijven u in.

In de maand Januari zijn we gestar met ons “CASTER” project en dit met de steun van de stad Antwerpen voor een periode van 6 maanden, deel 1 van het project ligt dan ook vast , dit houd in dat wij de helft van de dierenartskosten van onze leden mee gaan financieren, Hiervoor hebben we een 6 tal dierenartsen die met ons gaan meewerken,

Donaties zijn steeds welkom in de vorm van dierenvoeding, dierenmateriaal, financiele steun en ook knutselaars zijn zeer welkom,

We zijn gestart met vrijwilliger en onze afdeling in Schelle draait super,

We hopen er nog enkele afdelingen bij te kunnen doen in 2019 en vooral samen te werken met andere VZW’s want samen bereik je veel meer, SAMEN VOOR DE DIEREN DAAR DOEN WIJ HET VOOR


Willen jullie ons volgen of ook schrijven dat kan word gratis lid van yoors en je steun niet alleen ons maar ook jij krijgt je eerste yoors punten. Welkom allemaal.