WAT ZAL 2019 BRENGEN VOOR POEZEWOEF?


Om te beginnen willen wij een aantal mensen en verenigingen bedanken, zij hebben er mee voor gezorgd dat poezewoef is kunnen groeien en dat we veel diertjes hebben kunnen helpen.

VZW VIERVOETERS IN NOOD

ZOWIZO KONTICH

TOM & CO BERCHEM

MAXI ZOO HOBOKEN

Jullie zijn onze grootste kanjer dank u wel voor al de steun en de vriendschap die we het afgelopen jaar van jullie hebben mogen ontvangen.

Lieve schenkers, dankzij jullie hebben onze dieren lekker eten, snoep, jasjes, leibanden, speelgoed en nog zoveel eer gekregen en hun dankbaarheid geven wij nu door aan jullie, hartelijk bedankt voor al jullie steun, zonder jullie was ons leven maar triest.

Knutselaars wij hopen dat jullie vingers in het nieuwe jaar ook zo vlijtig aan de slag gaan als in het afgelopen jaar want dankzij jullie sleutelhangers, bloemstukjes, tekeningen, schilderijen, koekjes, wafels, stickers ......... hebben wij onze dierenrekening kunnen aanvullen en al enkele projectjes kunnen voltooien.

Beste baasjes, ook jullie waren het afgelopen jaar ongelofelijk, lief en leed hebben we samen gedeeld, met glimlach en traan hebben jullie elkaar geholpen, Goh jullie maken onze vereniging compleet.

Ook niet te vergeten onze Sint en Zwarte piet die zo goed voor ons gezorgd hebben, hopelijk komen jullie volgend jaar weer want ik weet zeker dat er hier geen stoute diertjes, baasjes en kindjes zijn in onze vereniging

Verder willen we iedereen bedanken voor al jullie steun en positiviteit die jullie ons gegeven hebben en hopelijk stappen jullie allemaal mee in Jaargang 2 van Poezewoef.

JANUARI FEESTMAAND

op 3 januari bestaan we 1 jaar en dat gaat we op 5 januari vieren met een hapje en een drankje, een geschenk en een snoepje kortom een gezellig samenzijn, dus jullie zijn allemaal welkom van 14 tot 17 op onze locatie in wilrijk.

We starten met CASTER samen met de Stad Antwerpen, we gaan zorgen dat onze huisdieren allemaal een jaarlijks onderzoek krijgen, een castratie of sterilisatie en een identificatie. Wij gaan elke dier voor een groot deel sponsoren.

We verwelkomen annelies (trimster) en Daniella (boekhouding), zij gaan Team Poezewoef mee versterken.

Annelies gaat voor onze dieren zorgen aan super democratische prijzen die zij schenkt aan CASTER zodat we ook dieren buiten Antwerpen kunnen helpen.

Er zijn 2 prijsvragen in januari omdat we veel cadeautje willen uitdelen.

Ook gaan onze dieren vaak kunnen smullen van alle snoep die men ons geschonken heeft.

Kattenpalen zijn ook terug aan het binnenkomen dus jullie mogen allemaal terug een materiaal aanvraag doen, wel enkel via chat of mail zodat deze direkt genoteerd kunnen worden.

We gaan ook van start met een buitenlands project namelijk happy dog maspalomas/nederland. Wij zijn daar op bezoek geweest en zij leveren zo een schitterend werk dat we besloten hebben om hen gedurende 2019 mee te steunen. We gaan dan ook acties doen om duurzaam speelgoed, eten, vlooienmiddel ...... in te zamelen.

Ook zijn we reed gestart met vrijwilligers voor de bedelingsmomenten woensdag en zondag, inpakmomenten (2x per maand) en ophalingen

Voor evenementen komt er telkens een aparte oproep. dus 1 GOUDEN TIP : kijk 1 x in de week op

https://www.facebook.com/groups/dierenvoedselbankpoezewoefwilrijk/

zoals jullie kunnen zien word het een drukke maar plezierig maand januari en rekenen we uiteraard weer op jullie steun.

DANK U WEL ALLEMAAL EN LAAT ONS VROLIJK IN ONZE 2DE JAARGANG STAPPEN.

ONZE HUISDIEREN DAAR DOEN WIJ HET VOOR.


P.S. Onze zoektocht naar een grotere locatie gaat nog steeds door maar wel een waar onze dieren welkom zijn he.