Alleen geld zal de wereld redden


Dat is een nogal rigoureuze uitspraak. Maar het geldt voor het gros van de mensheid. Het is een nobel doel om duurzaamheid na te streven door afval te scheiden, minder vlees te eten en vaker met de fiets te gaan. Of armoede te verminderen door kleren te doneren, spullen naar de kringloop te brengen en geld te geven aan goede doelen. Maar uiteindelijk zal dit een verwaarloosbaar effect als we kijken naar het totaalplaatje. Alleen als er iets te verdienen valt komt echt iedereen in actie.

Een andere drijfveer

Hoeveel voorlichting je ook geeft, hoe vaak je mensen ook probeert te overtuigen, er is een heel groot deel van onze samenleving die het niet inziet, die de feiten niet kan accepteren of die het niets interesseert. Veel van hen kunnen daar niks aan doen, die hebben gewoon mensen om hun heen die daar ook zo over denken of hebben veel grotere zorgen aan hun hoofd.

Het vervelende van het feit dat het niet goed gaat met de wereld, is dat de aanwijzingen nu nog zo ver van ons bed te zien zijn en dat het gevolg pas echt zelf te ervaren is als het veel te laat is.

Als we daadwerkelijk iedereen over de streep willen trekken moet geld de drijfveer zijn en niet het behoud van de aarde voor ons en toekomstige generaties. Klinkt heel tegenstrijdig, maar zo werkt het wel. Uiteindelijk is het zaaks zo veel mogelijk mensen te betrekken bij het redden van de aarde, ook al is hun drijfveer anders dan die van ons, dat doet er niet toe.

Een groep

In je eentje kan je niks, maar samen sta je sterker. Als we een groep weten te vormen kunnen we impact creëren. Dat is voor veel mensen niet genoeg reden om lid te worden van onze groep. Daarom maken we het aantrekkelijker.

Elk lid dat een ander persoon lid maakt van onze groep krijgt $10 en dat gaat meerdere lagen diep. Dus als Pietje, Jantje lid maakt krijgt Pietje $10, maar als Jantje, Hansje lid maakt krijgt Pietje $10 en Jantje $10 en zo gaat dat nog een paar keer door.

Maar dat is niet het enige. Iedereen die lid is van onze groep krijgt 20 tot 30% korting op diensten en producten van bedrijven die op onze groep zijn aangesloten.

Hoe we dat allemaal gaan realiseren? Goeie vraag! Het zit zo. Hoe groter onze groep wordt, hoe meer macht we krijgen en hoe meer we kunnen bereiken.

Uiteindelijk zijn we erg interessant voor bedrijven, want we zijn een grote groep waaraan een bedrijf aan een keer iets kan verkopen en als hij dat niet doet loopt hij een kans mis want wij zijn degenen die het geld in het laatje brengen.

Voorwaarden

Bedrijven mogen alleen iets aan ons verkopen als:

  1. Ze 20 tot 30% exclusieve korting geven over de producten die ze aan onze leden aanbieden.

  2. Ze een deel van de opbrengst investeren in door ons gekozen goede doelen en projecten die de wereld verbeteren.

  3. Het bedrijf ons betaalt om producten te mogen verkopen.

Alles valt op zijn plek

Het geld dat we hadden beloofd aan onze leden kunnen we terugbetalen dankzij het geld dat de bedrijven moeten betalen om aan ons producten te mogen verkopen.

Hoe lang het gaat duren totdat je het geld krijgt hangt af van hoe veel en hoe snel bedrijven zich aanmelden bij ons platform. Dat hangt weer af van hoe groot onze groep is. En dat hangt weer af van hoe hard jij en ik ons best doen om mensen lid te maken van onze groep.

Waarom?

Waarom zouden bedrijven dit in vredesnaam doen? Dat is wat ik je nu zie denken. En het is inderdaad een terechte vraag. Voor bedrijven is dit hartstikke onvoordelig. Maar dat is het nu ook al. Ja echt! Bedrijven betalen nu ook al veel geld aan platformen zoals Google, Amazon, Facebook, Twitter, Instagram, Ebay, Bol.com enz. om hun producten en diensten aan te mogen bieden.

Daarnaast is het zo dat wanneer er een grote groep mensen producten en diensten koopt via een bepaald platform, omdat dat voordeliger is, andere bedrijven ook via dat platform hun producten en diensten willen verkopen. Anders lopen ze klanten mis.

Surprise!

Misschien ben je nog steeds niet helemaal overtuigd. Laat ik je dan in ieder geval vertellen dat het platform waar ik het over heb al bestaat. Ik zal je zometeen de mogelijkheid geven je aan te melden, maar lees eerst nog even snel verder!

(Inter)nationaal

Het platform is internationaal maar opereert per land. Dat is logisch want bedrijven die alleen opereren in een bepaald land zijn eerder geneigd om spullen verkopen via ons platform als dat platform in dat land aanzienlijk groeit.

Toekomst

De slimme lezers onder ons hebben al lang gezien dat dit een lange termijn investering is. Je stapt vroeg in zodat je later kan profiteren. Het fijne van deze investering is dat je geen geld, maar tijd investeert.

Duitsland

Wil je een realtime voorbeeld zien? Ook dat heb ik voor je. In Duitsland heeft Vodafone zich al bij het platform aangemeld. Vodafone geeft leden van het platform 20% korting als ze een abonnement afsluiten, investeert een deel van het geld om 1000 vierkante meter amazonegebied te redden en heeft geld betaald om überhaupt haar producten aan het platform te mogen verkopen. Leden in Duitsland die anderen mensen lid hebben gemaakt krijgen nu dan ook beetje bij beetje uitbetaald.

Aanmelden & rondneuzen

Ik kan me goed voorstellen dat je enthousiast bent geworden of het nu zelf wilt uitzoeken. Je kunt je via deze link aanmelden, maar je kan ook eerst nog even rondkijken op de website. Ik zou het leuk vinden als je je uiteindelijk via mij aanmeldt. Er wordt op een gegeven moment een mogelijkheid gegeven een code in te voeren. 

Dit is mijn code: BDZD-3287

Als je vragen hebt kan je ze hier beneden stellen, maar je kan mij ook altijd een privé berichtje sturen.

Laat ook zeker even weten als je je via mij hebt aangemeld. Afhankelijk van hoeveel mensen zich hebben aangemeld overweeg ik een Facebook groep te maken voor mijn team.

Ik ben benieuwd wat je ervan vindt. Laat het me zeker even weten door hieronder een berichtje achter te laten.